Ettevõtte ajalugu ja areng

Service Check OÜ on loodud 2011. aastal sooviga aidata kaasa teeninduskultuuri arengule Eestis. Tänaseks on ettevõte saanud turul tuntud tegijaks ja klientide poolt hinnatud koostööpartneriks. Ettevõte pakub oma teenustena teeninduse auditit, testostusid ning teenindus- ja juhtimisalaseid koolitusi ning konsultatsioone.

Service Check meeskond aastal 2013

Klientide positiivse tagasiside ja kiire arengu tulemusena pakub ettevõte alates 2013. aastast oma teenuseid ka Lätis ja Leedus. 2014. aastast alates pakub Service Check esimesena Eestis ka video- ja helisalvestusega testoste, mis võimaldavad saada eriti põhjalikku ülevaadet testvisiitide kohta.

Kuni 2015. aasta keskpaigani oli ettevõtte keskendunud testostu teenuse pakkumisele kuid alates aasta teisest poolest liitus meeskonnaga kogenud juhtimiskonsultant ja koolitaja Ester Eomois ning ettevõte hakkas oma klientidele pakkuma terviklikke lahendusi teeninduse arendamiseks. Ester on üle 15 aasta õpetanud EBSis ja Helsingis teenindust, juhtimist ja eestvedamist. Aastatel 2000-2013 töötas ta suurettevõtete (Tamro Eesti ja Apteek1, Südameapteek) juhatuses, kus vastutusvaldkonandeks oli turundus-, teenindus- ja müügijuhtimine.